A+ R A-

Comments 

 
#5 I. Selim 2018-03-08 03:40
Tatlı bir rüyaymış gibi
 
 
#4 halil şahin 2018-01-14 00:38
ben inanmıyorum bu sonlara. bu kadar ince düşünüp zekice planlar yapan adamlar hapisten kaçtıktan sonrasını da hesaba katıp bir şekilde izlerini kaybettirebilirler. büyük ihtimalle bu tür belgesellerin sonu değiştiriliyordur, insanlara "hapisten kaçsanız bile polis sizi hemen yakalar" gibi bir mesaj veriyorlardır. olayın büyüsü hapisten kaçma zaten, belgesel de bunun üzerine kurulu. buraya kadar izleyiciye her türlü hazzı yaşatıp olay bittikten sonra da "şurada yakalandı, burada yakalandı" deyip olayı yalan yanlış sonlandırıyorlardır.
 
 
#3 mechul kadın 2018-01-13 21:22
''Çocukken yağmur sonrası çıkan rengarenk ebem kuşağının altından geçmek için koşar ha koşardık, ama bir türlü geçemezdik altından biz yaklaştığımızı sandığımız an hep daha öteye kaçardı ebem kuşağı.'' Yok böyle tirat :) kelimelere aşırı doz mana yüklenerek duygusal harmanlamada zirve yapılmıştır. :D Konusu, başarılı oyunculukları ve filmle inanılmaz derecede bütünleşen müziğiyle ruhunuzda inanılmaz tatlar bırakarak sevgiliye büyütülen seviyi hani duygular firar edercesine yaşatan Yeşilçam'ın özgün yapımlarından birisidir. Dip not: Senaryo ve oyunculuklar üst düzey, bu armoni belkide hiçbir zaman bir daha yakalanamaz..bu kadar değerli bir filmin genel yayın organlarınca tv'ye aktarımından kaynaklı bazı sahnelerinin anlamsızca makaslanarak finalinde bir muamma içinde noktalanması ne yazık ki Yeşilçam'a layıkıyla verllmeyen değerin ve bu sevgiyi yüreklerinde taşıyanlara gösterilmeyen saygının kanıtıdır.
 
 
#2 aysun 2018-01-13 20:45
Benim için vazgeçilmezimsin bu şarkıyı dinlemeden geçirdiğim bir günüm olmadı 30 küsür senedir teşekkürler sn.bora ayanoğlu ve hümeyra
 
 
#1 D2DADB 2018-01-13 16:04
Bu akşam yıldızlar düşüyor sanki gözlerime
Dalgalar okşuyor ruhumu sonsuz bir hüzün içinde
Yaz bitti, yaz bitti, esiyor başımda bir deli rüzgar
Yaz bitti, yaz bitti, kalbimde yaşıyor o kırık duygular

Tatlı bir rüyaymış gibi
Sönmeyen bir ateşmiş gibi
Çölde suya hasretmiş gibi
Yaşıyorum sevgimi her yaz

Yapraklar düşüyor dallardan sanki yüreğime
Martılar uçuyor haykırarark dalgaların üstünde
Yaz bitti, yaz bitti, esiyor başımda bir deli rüzgar
Yaz bitti, yaz bitti, kalbimde yaşayacak hatıran her yaz

Tatlı bir rüyaymış gibi
Sönmeyen bir ateşmiş gibi
Çölde suya hasretmiş gibi
Yaşıyorum sevgimi her yaz...
 

Add comment