A+ R A-
21 Mar

PC OYUNLARI Yeni bir Galaksi

Rate this item
(1 Vote)

Yeni bir Galaksi Keşfet: Yeni ve tehlikeli bir galakside kendi yolunuzu çizin. İnsanlığın yeni yurdunu ararken zengin ve yabancı dünyaları keşfedin ve Andromeda galaksisinin gizemlerini çözün.
Kahramanını Oluştur: İnanılmaz silahlar, güçler ve teknolojilerle donatılmış güçlü bir kahraman oluşturun. Çok daha esnek bir yetenek ve silah geliştirme ağacı ile, yeni ve güçlü uzaylı düşmanlara karşı sizi durdurulamaz kılacak oyun tarzınızı yansıtın.
Hayatta Kalmak için Savaş: Pathfinder ekibinizle birlikte korkunç düşmanlar ve yaratıklarla çarpışın. Yok edilebilir ortamlar, daha fazla dikey hareket için güçlendirilmiş sıçrama olanağı ve tamamen yenilenen silahlar ve Biyotik güçler, çarpışmaları hiç olmadığı kadar sürükleyici kılıyor.

Mass Effect Evreni: Çaresizce Yeni Yurdumuzu ararken Andromeda'daki ilk insanlara öncülük edin. Mass Effect'in bu yeni bölümünde, gizem ve galaktik çatışmalarla dolu epik bir uzay macerasına kapılmış yepyeni ve ilginç karakterlerle tanışıp maceranıza katılmalarını sağlayın.

TEMEL ÖZELLİKLER

Andromeda Galaksisinin gizemlerini ortaya çıkarırken ve insanlığın tüm umudu size bağlıyken, kendinize şu soruyu sorun... Ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Son derece ayrıntılı ilerleme ve özelleştirme sistemlerine sahip, ordu eğitimi almış kaşiflerden oluşan bir grubun lideri Pathfinder rolünü üstleneceksiniz. Oyun içerisinde vereceğiniz kararlar ile Andromeda Galaksisinin kaderini belirleyecek ve insanlığın hikayesinde yeni bir sayfa açacaksınız.

Mass Effect: Andromeda sizi Samanyolu'ndan çok öteye, Andromeda galaksisine götürüyor. Orada, BİZİM uzaylı olduğumuz düşman topraklarda yeni bir yurt edinmek için vereceğimiz savaşa öncülük edeceksiniz.

Leave a comment

Yorum eklendi ve Onay Bekliyor