A+ R A-
Milat

Milat

Profesyonel bir grafik tasarımcı ve dijital sanatçı, ve 8 yıldır ticari Photoshop® ve Flash® ile çalışıyor..

From Where: http://milat.tv

MTV

Monday, 02 July 2018 11:50 Published in NO TitleCezaevinden İzinli Çıkıp, Mazot Çaldılar

Wednesday, 27 June 2018 09:38 Published in Erciyes

Milat TV Erciyes İncesu ilçesi Semerkent Mahallesi Organize Sanayi mevkiinde meydana geldi. Yol yapım firmasına ait iş makinelerinin yakıt deposundan 60 litre mazot çalınmasıyla ilgili, jandarma çalışma başlattı. Yapılan araştırmada, hırsızlık olayının şüphelilerinin Bünyan Açık Cezaevi'nden izinli çıkan H.Ç. ve A.H. olduğu belirlendi. Şüphelilerin, geçen 2 Haziran'da Kocasinan ilçesi Beydeğirmeni Mahallesi'nde bir inşaat şantiyesinden de 800 litre mazot çalınması olayının faili olduğu saptandı. Gözaltına alınan şüpheliler, sevk edildikleri adli makamlarca adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Şüpheliler, başka suçtan tutuklu bulundukları cezaevine teslim edildi.

Milat TV Erciyes

Wednesday, 27 June 2018 09:10 Published in NO Titleİncesu Sohbet

Bedelli askerlik

Tuesday, 26 June 2018 21:26 Published in NO Title
Binlerce vatandaşı ilgilendiren bedelli askerlik konusunda Başbakan Binali Yıldırım seçim sonrasını işaret etmişti. Konu hakkında son dakika açıklaması da Bekir Bozdağ’dan geldi. Bozdağ yaptığı açıklamada, “Parlamento muhtemeldir ki 1 Ekim'e kadar ara verecek. Bedelli askerlikle ilgili konu ekimden sonra gündeme gelir.” ifadelerini kullandı. Bedelli askerlik için belirlenen ücret henüz netleşmedi ancak daha önceki bedellilerin 30 bin ve 18 bin TL olmasından hareketle muhtemel senaryolardan biri bu rakamın 20 ile 30 bin lira arasında olması yönünde. Peki vatandaşlar bedelli askerlik için bir özel ve ya bir kamu bankasından 20 ve 30 bin TL’lik krediyi 12 ya da 24 ay vadeyle kullandıklarında ne kadar ödeyecekler?
Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Ahaber'e özel yaptığı açıklamada "Parlamento muhtemeldir ki 1 Ekim'e kadar ara verecek. Bedelli askerlikle ilgili konu ekimden sonra gündeme gelir" dedi.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN YENİ BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI...
Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada; "Bu bedelli askerlik konusunda Sayın Başbakan açıklama yaptı. Nasip olursa 24 Haziran'dan sonra hemen bu işe girmek olmaz, hassas olmalıyız. Askerle çalışmamız gerek. Bir yanda Afrin var Sincar var, Kandil var. Ortak aklı oluşturur hayırlısıyla adımı atarız." dedi.
BEDELLİ ASKERLİK ÇALIŞMASI BAŞLATILDI!
A Haber Ankara Haber Koordinatörü Fatih Atik tarafından canlı yayında “Hükümet nezdinde bedelli askerlik çalışması başladı” şeklinde açıklamalar gerçekleştirildi. “Hükümet yetkililerinden edindiğimiz bilgiye göre seçimden önce yetişmesi zor gözüküyor” şeklinde ifadelere yer veren Atik, bedelli askerlik konusuna ilişkin şu sözleri kaydetti:
Hükümet içinde Milli Savunma bakanlığı ve ilgili bakanlıklar bedelli askerlik çalışmasını başlatmış vaziyetteler. Seçimden sonra bedelli askerliğin hükümet kurulur kurulmaz gündeme gelmesini bekliyoruz. Hükümetten aktarabileceğim bilgi, bedelli askerlik çalışması an itibariyle başlamış durumda. Hem ücretlerin, hem de hangi yılda doğanlardan itibaren müracaat edebilecekleri çalışmanın detaylarını hazırlıyorlar. Seçimlerden sonraki bir ay süre içerisinde de yeni bakanların değerlendirilmesi bekleniyor. Temmuz ve Ağustos ayı içerisinde bedelli askerlik konusunun gündeme gelmesini bekliyoruz.