A+ R A-
31 Mar

Russian Today Washington

Rate this item
(0 votes)
Напряженность между Россией и Америкой не прекращается. Теперь российский телеканал RT, объявленный агентом США, заканчивает свою жизнь в Вашингтоне. Но после этого решения RT кажется, что напряженность еще больше возрастет.
НАПРЯЖЕННЫЙ ТИРМАНАБИЛИР Российский государственный телеканал RT (Russian Today) был признан агентом в течение периода, который мы проходили мимо Америки, и напряженность между двумя государствами поднялась. Министры иностранных дел сделали заявления и изложили размеры напряженности.
ПОСЛЕДНИЕ ПУБЛИКАЦИИ ДАТА 31 МАРТА Главный редактор «Russia Today» (RT) Маргарита Симонян сказала, что решение принято в связи с отменой трансляции в Вашингтоне 1 апреля и отметкой «иностранного агента» в RT
Rusya ve Amerika arasındaki gerilim hiç durmadan tırmanıyor. Şimdi de ABD tarafından ajan ilan edilen Rus televizyon kanalı RT, Washington'daki yayın hayatını sonlandırıyor. Ancak RT'nin bu kararından sonra görünen o ki gerilim daha da artacak. GERGİNLİK TIRMANABİLİR Rus Devlet destekli televizyon kanalı RT (Russian Today)'ye Amerika tarafından geçtiğimiz dönem ajan statüsünde yer verilmiş ve iki devlet arsındaki gerilim tırmanmıştı. Dışişleri Bakanları açıklamalar yapmış ve gerginliğin boyutlarını ortaya koymuştu. SON YAYIN TARİHİ 31 MART Konuyla ilgili dün bir açıklama yapan Russia Today (RT) Genel Yayın Yönetmeni Margarita Simonyan, kanalın 1 Nisan'da Washington'daki yayın hayatını sonlandıracağını ve RT'ye vurulan 'yabancı ajan' damgası nedeniyle bu kararın alındığını belirtti.

Leave a comment

Yorum eklendi ve Onay Bekliyor